Close

DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA

Chceme Vám poskytovat nejlepší možné služby, aby každý balíček, který zabalíme, byl dobře chráněný a u vás co nejrychleji. Drobné produkty jako jsou například brože nebo náramky, posíláme v bublinkové fólii. Náušnice také, ale včetně krabičky na náušnice. Větší produkty balíme buď do nových krabiček, nebo se snažíme upcyclovat krabice, ve kterých nakupujeme zboží – snažíme se tak zamezit vzniku přebytečného odpadu a dát použité krabici ještě možnost uplatněné. Produkty jsou zabalené buď v dřevěné vlně, nebo v bublinkové fólii a dalších plastových výplní, které opět používáme opakovaně – nekupujeme je. Děkujeme, že přírodu chráníte spolu s námi 🙂


1. ZÁSILKOVNA – DORUČENÍ NA POBOČKU

Nejrychlejší a nejekonomičtější způsob doručení zboží. Zásilkovna je spolehlivá a my ji používáme moc rádi! Stačí do poznámky k objednávce, nebo do doručovací adresy, vyplnit na které pobočce si chcete balíček vyzvednout. Seznam poboček naleznete zde: www.zasilkovna.cz/pobocky

Cena služby je pouze 59 Kč.


2. ZÁSILKOVNA – DORUČENÍ DO DOMU

Pokud se Vám nechce pobočka hledat, ani nikam chodit, zvolte tuto možnost. Zásilkovna doručuje většinou do druhého dne, případně do dvou dnů. 

Cena služby je pouze 89 Kč.


3. OSOBNÍ ODBĚR – OSTRAVA

Pokud to do Ostravy nemáte daleko, můžete si své zboží vyzvednout osobně v obchodě s českým designem TY IDENTITY. Vyčkejte však prosím na potvrzení, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí. Otevírací doba obchodu je Po – Pá 9:30 – 18:00, So 10-14 hod. Objednávku můžete také zaplatit přímo na prodejně.

Tento způsob vyzvednutí je zcela zdarma.


4. ČESKÁ POŠTA

Výhodou České pošty je, že balík doručí do každé obce. Další výhodou je, že se nemusíte stresovat, aby vás kurýr zastihl na daném místě. Necháte si pouze doručit oznámení do své poštovní schránky a poté si zboží vyzvednete na poště v době, jak vám to vyhovuje.

Tento způsob dopravy stojí 99 Kč.


PLATBA

Pro zaplacení můžete využít jeden ze tří uvedených způsobů:


1. Hotově nebo kartou na prodejně v Ostravě

Pokud si chcete vyzvednout objednávku v ostravském obchodě TY IDENTITY, můžete objednávku zaplatit až na místě. POZOR – neplatí pro produkty s personalizovaným gravírováním či vyrobených na přání. Tyto produkty je nutné zaplatit předem.


2. Převodem na účet

Po objednání zboží od nás dostanete potvrzení o objednání s informacemi o účtu, na který je potřeba peníze převést.

Jakmile je platba od vás připsána na náš účet, snažíme se co v nejkratším termínu produkty vyrobit a předat dopravci.

Výhodou této platby je, že je zdarma, nevýhodou, že vyžaduje buď aktivní internetové nebo telefonické bankovnictví nebo podání příkazu na pobočce vaší banky.

Tento způsob platby je zdarma.


2. Platba on-line


Za zboží zaplatíte po dokončení objednávky platební kartou přes bránu PayPal. 

Výhodou pro Vás je, že za zboží můžete zaplatit bezhotovostně a ihned. 

Zboží skladem Vám tak můžeme odeslat bez čekání na připsání peněz na náš účet – tedy ihned.


Tento způsob platby je také zdarma.