Close

 
JAK TO ZAČALO ANEB PŘÍBĚH ŽRALOKA


Všechno to začalo v srpnu 2018, kdy vznikl nápad na projekt Wooden Shark a na výrobu dřevěných zápisníků, peněženek, šperků a dalších věcí, které na trhu ještě nebyly. Směle jsme se vrhli do prototypování a brzy se dočkali skvělých výsledků, které můžete na našem webu vidět.

Práce se dřevem je vášní a práce zábavou. Neděláme žádnou velkou sériovou výrobu, ale snažím se, aby všechny výrobky byly originální a každý produkt jedinečný. Není pro nás problém splnit lidem jejich sen a vyrobit produkt, který v nabídce ještě nemáme.

Chceme především dělat věci, které lidem pomáhají a které mají smysl, proto v našem portfóliu nabízíme produkty jakou jsou diáře nebo peněženky. To jsou totiž věci, které používají téměř všichni a hlavně každý den. 

Rádi vyrobíme originální dárky i pro firmy – nebojte se tedy větších objednávek. Zkušenost máme i s výrobou 200 diářů s gravírováním na přání. A co je hlavní – určitě Vám při větší objednávce dáme výraznou slevu.

Ctíme přírodu a snažím se používat materiály, které nezatěžují životní prostředí. Wooden shark produkty jsou tak nejen originální, ale také kvalitní.

Již před dvěma lety jsme na našem webu spustili také eshop, aby se pro vás nakupování našich výrobků stalo zábavou. Pokud na našich stránkách nenajdete informace, které potřebujete znát, neváhejte nás kontaktovat na telefonu 604 791 189 nebo emailu info@wooden-shark.com. Sledovat nás a posílat své dotazy či objednávky můžete i na našem Facebooku @woodensharky nebo Instagramu.

Děkujeme že jste s námi a těšíme se na Vaše objednávky<3

Anička

Zakladatelka

„Co člověk neumí, může se naučit. Co umí, tomu by se měl věnovat.

Moto, kterým se řídím každý den. Na projektu zastávám snad všechny funkce – od designu a výroby, po prodeje, marketing i komunikaci se zákazníky. Kolem sebe mám ale tým super pomocníků, bez kterých bych to nikdy nezvládla <3