fbpx
Close

 
JAK TO ZAČALO ANEB PŘÍBĚH ŽRALOKA


Všechno to začalo v srpnu 2018, kdy vznikl nápad na projekt Wooden Shark a na výrobu dřevěných zápisníků, peněženek, šperků a dalších věcí, které na trhu ještě nebyly. Směle jsme se vrhli do prototypování a brzy se dočkali skvělých výsledků, které můžete na našem webu vidět.

Práce se dřevem je vášní a práce zábavou. Nedělám žádnou velkou sériovou výrobu, ale snažím se, aby všechny výrobky byly originální a každý produkt jedinečný. Není pro mě problém splnit lidem jejich sen a vyrobit produkt, který v nabídce ještě nemám.

Chci především dělat věci, které lidem pomáhají a které mají smysl, proto ve svém portfóliu nabízím produkty jakou jsou diáře nebo peněženky. To jsou totiž věci, které používají téměř všichni a hlavně každý den. 

Ctím přírodu a snažím se používat materiály, které nezatěžují životní prostředí. Wooden shark produkty jsou tak nejen originální, ale také kvalitní.

Všechny výrobky balíme pečlivě a poctivě. Kartonovou krabici doplňuje dřevěná vlna a často i dřevěná brož, kterou dáváme ke objednávce zdarma jako dárek.

Nedávno jsme na našem webu spustili také eshop, aby se pro vás nakupování našich výrobků stalo zábavou. Pokud na našich stránkách nenajdete informace, které vás zajímavé, neváhejte nás kontaktovat na telefonu nebo emailu info@wooden-shark.com. Sledovat nás a posílat své dotazy či objednávky můžete i na našem Facebooku @woodensharky nebo Instagramu.

Děkujeme že jste s námi a hurá do objednávání <3

Anička

Zakladatelka

„Co člověk neumí, může se naučit. Co umí, tomu by se měl věnovat.

Moto, kterým se řídím každý den. Na projektu zastávám snad všechny funkce – od designu a výroby, po prodeje, marketing i komunikaci se zákazníky. Kolem sebe mám ale tým super pomocníků, bez kterých bych to nikdy nezvládla <3