fbpx
Close

 


O NÁS ANEB PŘÍBĚH ŽRALOKA


Všechno to začalo v srpnu 2018. Dva mladí a perspektivní žraloci se potkali, dali hlavy dohromady a vznikl nápad na projekt Wooden Shark – výrobce dřevěných zápisníků a diářů, které na trhu ještě nebyly. Směle jsme se vrhli do prototypování a brzy se dočkali skvělých výsledků, které můžete na našem webu vidět.

Práce se dřevem je naší vášní a práce tak je pro nás zábava. Neděláme žádnou velkou sériovou výrobu, ale snažíme se, aby naše výrobky byly originální, a každý produkt jedinečný. Není pro nás problém splnit lidem jejich sen a vyrobit produkt, který v naší nabídce ještě nemáme.

Jsme na trhu noví, ale snažíme se, aby to nebylo naše mínus, ba právě naopak.

Chceme především dělat věci, které lidem pomáhají a které mají smysl, a tak jsme se pustili do výroby nejen diářů, ale i peněženek. To jsou totiž věci, které používají téměř všichni a hlavně každý den. 

Ctíme přírodu a snažíme se používat materiály, které nezatěžují životní prostředí. Naše produkty jsou nejen originální, ale také kvalitní.

Naše výrobky balíme pečlivě a poctivě. Kartonovou krabici s vygravírovaným designem s poděkováním doplňuje dřevěná vlna a dřevěná brož, kterou dáváme ke každé objednávce zdarma jako dárek.

Nedávno jsme na našem webu spustili také eshop, aby se pro vás nakupování našich výrobků stalo zábavou. Pokud na našich stránkách nenajdete informace, které vás zajímavé, neváhejte nás kontaktovat na telefonu nebo emailu info@wooden-shark.com. Sledovat nás a posílat své dotazy či objednávky můžete i na našem Facebooku @woodensharky nebo Instagramu.

Děkujeme že jste s námi a hurá do objednávání <3

Anička

Zakladatelka

„Co člověk neumí, může se naučit. Co umí, tomu by se měl věnovat.

Moto, kterým se Anička řídí každý den – ve Wooden Shark pracuje nejen na výrobě a designu, ale i na webu, sociálních sítích či prodeji.

Honza

Zakladatel

„Když si zvolíš práci, kterou miluješ, už nikdy nebudeš muset pracovat.“         

Honza odmala miluje práci se dřevem. Projekt Wooden Shark je tak jedním z jeho vyplněných snů, v němž řeší design, prodej i samotnou výrobu produktů.