Close

VIZITKOVNÍK

Dřevěná destička a pravá kůže

Nejen na vizitky – poslouží 

i jako malá peněženkaVIZITKOVNÍK

Nemáte ještě ten správný vizitkovník a nechcete své vizitky horko těžko shánět po kapsách nebo v peněžence? Nehledejte dál, protože jste právě našli ten nejlepší.

Wooden Shark vizitkovník je navržen tak, abyste bez problémů oddělili svoje vizitky od těch, které dostanete od ostatních. Dvě vrstvy z pravé hovězí kůže jsou ručně našité k dřevěné destičce z různých dřevin. Velikost vizitkovníku i jeho tloušťka je uzpůsobena na míru, aby se do něj vše pohodlně vešlo, ale zároveň v kapse nepřekáželo.

KRÁSNÝ A PRAKTICKÝ


Ať už potřebujete schovat vizitky, nebo 

kreditní či vstupní kartu, 

s tímto vizitkovníkem nešlápnete vedle!JEDINEČNÝ POMOCNÍK

Někteří však používají tuto chytrou a luxusní kapsičku jako malý dokladovníček, protože do něj bez problémů dáte taky kreditní kartu, občanku a řidičák, nebo papírové peníze. Vyberte si z naší nabídky dřevin tu, která vám sedne nejlépe! Je libo třeba Eben, Palisandr, nebo Švestka? Na výběr domácí i exotické dřeviny. A protože chceme, aby vás naše vizitkovníky chytly za srdce, na zadní stranu vám vygravírujeme vaše iniciály!

GRAVÍROVÁNÍ INICIÁLŮ NA PŘÁNÍ

Na každé kožené kapsičce najdete nejen logo Wooden Shark, ale, budete-li chtít, také své iniciály. Záleží jen na Vás! Pokud své iniciály chcete, nezapomeňte je po zakoupení vizitkovníku uvést do poznámky k objednávce.

Každou objednávku se snažíme vyřídit co nejdříve. Zpravidla do 1 týdne tak můžete mít svůj vysněný kousek doma.