Close

DŘEVĚNÉ ZÁPISNÍKY

Originální zápisník, který upoutá pozornost.

Zaznamenejte své myšlenky, poznámky či vzpomínky rychle a efektivně.

Zápisník s vlastním motivem

Zápisník nemůže být osobitější než ten, který si sami navrhnete. Tak směle do toho! Vybrat si můžete buď velikost A6 nebo A5 s kroužkovou vazbou, nebo velikost A6 s vazbou living hinge. Je to jen na vás!

LUXUSNÍ ZÁPISNÍKY

Klasické bukové zápisníky vás nudí? Co takhle zápisník, který nikde jinde nenajdete! Novinkou v našem sortimentu jsou zápisníky o velikosti A6 vyrobené z exotických i domácích dřevin, jaké můžete vidět například u našich motýlků nebo šperků. Žádné dva zápisníky nejsou stejné, každý kus je naprosto unikátní. Uvnitř se nachází 100 listů recyklovaného papíru, které jsou spojené černou kovovou vazbou.


                                                                                            MINIMALISTICKÝ DESIGN

                                                                                            Každý kus je originálDřevěné Zápisníky A5

Originální dřevěné zápisníky s vybraným motivem. Každý zápisník obsahuje čistě bílé stránky, nebo krémové. Deník je svázaný kroužkovou vazbou.

UNIKÁTNÍ SPOJENÍ DŘEVA

Living hinge 

Originalita na prvním místě

DŘEVĚNÉ ZÁPISNÍKY A6

Vyzkoušejte menšího pomocníka. Se zápisníkem o velikosti A6 si vystačíte – můžete si ho s sebou do kabelky vzít kdykoliv a kamkoliv. Díky designu zvaném „living hinge“ budete originální a upoutáte pozornost všech!

NELÍBÍ SE VÁM ŽÁDNÝ Z MOTIVŮ?

Nevadí! Rádi vám vytvoříme přesně takový zápisník, který bude podle vašich představ. Napište nám na info@wooden-shark.com o jaký zápisník bych měli zájem a my se vám obratem ozveme. Umíme toho hodně, takže se nebojte nechat splnit své sny <3